Články

14.12.2014

Prosincové číslo

Máme tu poslední číslo tohoto roku. Vzhledem k reorganizaci si dáváme dočasnou pauzu. O novém konceptu i dalším čísle vás budeme informovat

1.11.2014

Říjnové číslo

Máme po volbách, shrnuli jsme výsledky do říjnového čísla.

21.9.2014

Zářijové číslo

Poslední předvolební číslo je tu. Přečtěte si jak volit, co tyto volby pro vás znamenají a jaké strany a uskupení můžete volit.

20.9.2014

Kdo se uchází o naše hlasy

Pojďme se ve stručnosti podívat na jména uvedená pro komunální volby na oficiálních stránkách Českého statistického ú­řadu:

23.8.2014

Prázdninové dvojčíslo

Prázdniny utekly jako voda a máme tu další číslo Českobrodska. Podíváme se například na městský rozpočet a nebo na to, jak je to s dodržováním vyhlášky o konzumaci alkoholu na veřejnosti

15.8.2014

Horké dny bez vody

V loňském roce jsme psali o koupališti a plánu na jeho předělání na požární nádrž s koupáním na vlastní nebezpečí. Vše mělo klapnout, ale jak už to bývá, neklaplo. V minulém čísle jsme se o koupališti zmínili znovu a nyní jsme se zeptali pana starosty na aktuální stav.

14.8.2014

Finanční situace města

Je běžnou součástí vašeho rodinného rozpočtu finanční bilance? Lépe řečeno, máte přehled o svých příjmech a výdajích? Vyrovnaný rozpočet je cílem každé rodiny a stejně tak by měl být i města. Je důležité sledovat příjmy, výdaje a zároveň i míru zadlužení. Jako si běžná rodina půjčí na koupi bytu, ale naopak odolá půjčce na dovolenou, tak i město musí bedlivě zvážit, na co se vyplatí zvyšovat zadlužení a na co už ne.

14.8.2014

Otevřený dopis

Níže najdete otevřený dopis pana Lukáška pro starostu města. Jedná se o pochybné dodržování požívání alkoholu na veřejnosti.

20.5.2014

Květnové číslo

Jak se chováme k zeleni ve městě? Můžeme to jako občané vůbec ovlivnit? Čtěte v květnovém Českobrodsku

29.4.2014

Dubnové číslo

V dubnovém čísle Českobrodska se podíváme na naši největší památku – hradby

Líbí se vám článek?

Google+